top of page

Sunduğumuz Özellikler

Bizimle çalışmayı seçtiğinizde, başka yerde erişme fırsatı bulamayacağınız özelliklerden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimizin memnun olmadığı bir durumdan biz asla memnun olamayız ve bu riski ortadan kaldırmak için aşağıda göreceğiniz özelliklere başvuruyoruz.

Teslimat Van

KAPI TESLİM

 İstenilen adreslere teslimatın sağlanması hizmetlerini de sizlere sunuyoruz. Bu hizmet çerçevesinde yapılacak olan gönderilerin kapıdan kapıya teslimat seçeneği ile yapılması en modern çözüm teknikleri ile uygulanmaktadır. Kapıdan kapıya teslim esnasında süreç ile ilgili olan tüm bilgilendirmeler müşterilerimize sağlanmaktadır.Hizmet bütünlüğünün elde edilebilmesi ve müşterilerimizden gerekli desteğin alınabilmesi için kapı teslim seçeneği ile lojistik sektöründe sizlere hizmet veriyoruz.Yapılan işlemlerde kapıdan kapıya teslimat seçeneklerinin dış ticaret alanlarında kolaylık sağlaması ve taşımacılık işlemlerinin daha hızlı bir şekilde belirtilen noktaya ulaştırılması hedeflenmektedir. Böylelikle müşterilerimize kolaylık imkanları tanınmaktadır.

KALİTE VE GÜVENCE

✓ Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılarız. Onlara beklentilerinin de üzerinde kaliteli ve hızlı hizmet veririz.

✓ Yüksek seviyede ve sürdürülebilir müşteri tatmini sağlamak için çalışır ve gelecekte de geçerliliğini koruyacak çözümler üretmeye odaklanırız.

✓ Teorik ve pratik çözümleri optimum seviyede birleştirip, müşterilerimizin iş süreçlerini; güvenli, hızlı ve doğru bir şekilde yürütürüz.

depositphotos_86049114-stock-photo-quali
Package Delivery

SORUNSUZ TESLİMAT

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, müşterilerimizin taleplerini en yenilikçi yöntemlerle karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerini hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için değerlendirmeyi, ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymayı, temel ilkemiz olarak hedefledik.

GTCLOG AİLESİ, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, benzer memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir

Özellikler: Özellikler
bottom of page